Nakład 25.000 egzemplarzy

Atrakcyjny marzec w NEMO

Sportowy dzień kobiet, wydarzenia pływackie i turniej bilardowy – m.in. te atrakcje zaplanowane zostały w Nemo – Świat Rozrywki na marzec.

– Na każdy miesiąc przygotowujemy dedykowane atrakcje dla różnych klientów Nemo. Chcemy aktywizować naszą społeczność i zachęcać wszystkich, a w marcu  przede wszystkim dzieci i seniorów, do sportowego trybu życia – mówi Katarzyna Sobstyl, Prezes Zarządu Nemo.

nemo-marzec-plakat

Szczególnie atrakcyjnie dla pań zapowiada się 8 marca, na dzień kobiet przygotowano bowiem wyjątkową promocję w saunach i możliwość nurkowania.

– Każda pani, która zakupi godzinny bilet na sauny będzie mogła korzystać z nich przez dodatkową godzinę gratis. Przygotowujemy na seanse w saunach kwiatowe zapachy, będzie też lampka szampana –  mówi Magdalena Serafin, kierownik działu gastronomiczno – rozrywkowego.

W godzinach 18.00-20.00 o rozrywkę zadba firma Vip Diver – pod okiem doświadczonych instruktorów Panie w cenie biletu na pływalnie będą mogły ponurkować.

Z kolei w weekend 11-12 marca dzieci i młodzież po raz kolejny wezmą udział w IV Ogólnopolskim Nocnym  Maratonie Pływackim – Otyliada’2017. Amatorska, nocna impreza rozpocznie się w sobotę o godz. 18.00, zapisy i szczegóły znaleźć można pod adresem – www.otyliada.pl, informacji udziela także Dział Sprzedaży  i Obsługi Klienta Nemo pod nr tel. 32 639 05 79.

nemo-marzec-baner

W ostatnią niedzielę marca odbędzie się natomiast szósta edycja pływackiego Grand Prix 2017 pod honorowym patronatem prezydenta Dąbrowy Górniczej Zbigniewa Podrazy. Koszt uczestnictwa w zawodach to jedyne 10 zł/start , rywalizację przewidziano w godzinach 9.00-14.00. To już szósta edycja Grand Prix w Nemo. Cieszymy się, że zawody od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, a ich poziom sportowy jest coraz lepszy.

W ostatnią niedzielę miesiąca rozpoczną się również kolejne rozgrywki w ramach Turnieju Bilardowego. Miłośnicy gry przy stołach spotykać będą się też w kolejnych miesiącach. Start imprezy o godzinie 12.05. Szczegóły dostępne w Dziale Gastronomiczno – Rozrywkowym.

Powrót do góry

Być może zainteresują Cię również:

nemo-otyliada

Nemo -Wodni maratończycy po raz kolejny popłyną całą noc!

Wodni maratończycy po raz kolejny popłyną całą noc! 47 km 500 metrów – taki dystans przepłynął w ubiegłym roku najlepszy […]

nemo-wodny-swiat-jesien

Jesień w Parku Wodnym Nemo

AKTYWNOŚĆ W DOBREJ CENIE! Pierwsze dni jesieni najczęściej kojarzą nam się ze spadkiem samopoczucia i energii. Jak zadbać o to, […]

abc-cukrzycy-min

ABC Cukrzycy – warsztaty

Trwa ogólnopolska akcja edukacyjno-informacyjna „ABC cukrzycy bez powikłań” organizowana przez Polskie Stowarzyszenie Diabetyków (PSD), która ma na celu podnoszenie świadomości […]

Dom Mediowy EMfirma

Wydawca miesięczników
ŻYCIE Dąbrowy Górniczej oraz ŻYCIE Sosnowca

dm-small

Kontakt

Jako możesz się z nami skontaktować?

tel. 690 67 71 71
tel. 503 90 20 90
dommediowy@dommediowy.info.pl

Copyright 2015 Dom Mediowy EMFirma