Nakład 25.000 egzemplarzy

Nemo – na dobry czas

Chcesz odprężyć się po ciężkim dniu w pracy, a nie masz pomysłu jak wykorzystać swój czas wolny?

Zajrzyj do Nemo Świata Rozrywki w Dąbrowie Górniczej. Różnorodna oferta sprawia, że tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na wiek i zainteresowania.

nemo-wodny-swiat-dg

Kompleks Nemo to ogromny potencjał możliwości,  który oprócz standardowych rozrywek związanych z wodnym szaleństwem (baseny, zjeżdżalnie rurowe, jacuzzi) dostarcza wielu innych atrakcji.  Dla miłośników aktywnego wypoczynku, którzy cenią sobie wszechstronność i lubią bogactwo wyboru, mamy specjalną propozycję – nabywając karnet WATER (basen + siłownia) albo SPA (basen+ siłownia + sauny) można  bez żadnych ograniczeń korzystać z wielu propozycji. Osoby, które nie boją się zmęczyć, zachęcamy do odwiedzenia siłowni Nemo, czeka tam nowy sprzęt –  trampolina –  świetny sposób na rozładowanie negatywnych emocji. Wizyta w grocie solnej znajdującej się w Nemo to z kolei świetny sposób na polepszenie samopoczucia i zdrowia całego organizmu.

Na dobre towarzystwo i dopasowaną muzykę można trafić, odwiedzając Klub Aquarium. Tradycyjnie w niedzielne popołudnia organizowane są tutaj wieczorki taneczne dla seniorów w godzinach 16:00 – 21:00. W ostatnią niedzielę każdego miesiąca (najbliższego 26. lutego), gratka dla wielbicieli bilardu – rywalizować ze sobą będą pasjonaci tego sportu w Amatorskim Turnieju Bilardowym – dla najlepszych przewidziano ciekawe nagrody. Finałowe rozgrywki odbędą się 02.12.2017.

Nemo Świat Rozrywki w Dąbrowie Górniczej to również kręgielnia Ośmiornica,  Bar Łódka i wiele innych ciekawych propozycji, których nie sposób wymienić od razu.

Przyjdź i przekonaj się sam. Szczegółowych informacji możesz zasięgnąć odwiedzając stronę internetową – www.nemo-swiatrozrywki.pl lub pod numerem tel. + 48 32 639 05 79.  Zachęcamy do obserwowania nas  na facebooku – www.facebook.com/NemoSwiatRozrywki

Powrót do góry

Być może zainteresują Cię również:

bilard-nemo

Amatorski turniej bilardowy Nemo 2016

Eliminacje 24 kwietnia 2016 Weź udział w rozgrywkach bilardowych i wybij się spośród amatorów! Start 12.30, informacje u organizatora.  Jednocześnie […]

aquarium-dyskoteka

Tanecznym krokiem wchodzimy w wiosnę!

Zapraszamy na imprezy taneczne do Klubu Aquarium. W soboty na dyskotekę a w niedzielę na wieczorki taneczne. Dobra zabawa gwarantowana!

saunmistrz-nemo-min

Zawód: Saunamistrz

Gorąca atmosfera, nastrojowa muzyka, zapachowe olejki i niejednokrotnie ciekawa, wciągająca opowieść to cechy seansu parowego, czyli nietypowej ceremonii, która zamienia […]

Dom Mediowy EMfirma

Wydawca miesięczników
ŻYCIE Dąbrowy Górniczej oraz ŻYCIE Sosnowca

dm-small

Kontakt

Jako możesz się z nami skontaktować?

tel. 690 67 71 71
tel. 503 90 20 90
dommediowy@dommediowy.info.pl

Copyright 2015 Dom Mediowy EMFirma