Nakład 25.000 egzemplarzy

Aktywny Senior w Nemo

Ciekawą inicjatywę dla rencistów, emerytów i osób starszych proponuje „Nemo – Świat Rozrywki” w Dąbrowie Górniczej.

W ramach akcji „Bądź Aktywnym Seniorem” osoby starsze skorzystać mogą z wielu udogodnień i zajęć przygotowanych specjalnie dla nich.

– Coraz więcej Seniorów to ludzie żyjący aktywnie i z uśmiechem na ustach – są młodzi duchem. W naszym obiekcie znajdują się nie tylko baseny, ale również tężnia solankowa w grocie solnej, siłownia, świat saun czy kręgielnia „Ośmiornica”. To idealne miejsce, by spędzić pożytecznie dla swojego zdrowia czas w gronie znajomych – mówi Katarzyna Sobstyl, prezes „Nemo – Wodny Świat Dąbrowa Górnicza” Sp. z o.o.

nemo-senior

Aby skorzystać z przygotowanej oferty, warto wyrobić karnet Senior, którego koszt to raptem 5 zł. W ramach tańszych dzięki zakupu karnetu biletów wstępu, przygotowano m.in. aerobik w wodzie, seanse w grocie solnej z tężnią solankową z witek brzozowych, zajęcia na siłowni, czy wieczorki taneczne. Posiadacze karnetów, mogą liczyć również na promocyjne ceny na korzystanie ze strefy basenowej i siłowni, sauny, bilarda, kręgielni czy restauracji „Łódka”. 

Co warte podkreślenia, propozycja skierowana jest dla wszystkich Seniorów, nie tylko mieszkańców Dąbrowy Górniczej czy naszego regionu.

Warunkiem zakupienia karnetu jest posiadanie legitymacji rencisty/emeryta lub ukończenie 55. lat w przypadku kobiet i 60. lat w przypadku mężczyzn. – Mamy nadzieję, że propozycja przypadnie do gustu wielu osobom. Wspólne wyjście do groty solnej, a następnie na obiad w naszej restauracji, to świetny pomysł na spędzenie miłego popołudnia – dodaje prezes.

Szczegółowe informacje dotyczące projektu można uzyskać w Dziale Sprzedaży i Obsługi Klienta w Nemo, pod nr tel. 32 639 05 79 oraz znaleźć na stronie internetowej www.nemo- swiatrozrywki.pl.

Powrót do góry

Być może zainteresują Cię również:

nemo-silowania-min

Potrenuj płaski brzuch z mistrzynią Polski

Płaski brzuch, umięśnione ciało i świetne samopoczucie – co zrobić, by je mieć? Oczywiście ćwiczyć, ale jak? To planowanie najlepiej […]

specjalisci-maj

Bezpłatne porady specjalistów w Maju

Miejskie Centrum Informacji w Dąbrowie Górniczej zaprasza do udziału w bezpłatnych spotkaniach ze specjalistami. W maju w punkcie informacyjnym usytuowanym […]

no-mini

Alternatywnik Dąbrowski

 ALTERNATYWNIK DABROWSKI, czyli alternatywny przewodnik po naszym mieście. DO MIESZKAŃCÓW NASZEGO MIASTA!  Przygotowywany jest (między innymi z GreenGarnia) do wydania […]

Dom Mediowy EMfirma

Wydawca miesięczników
ŻYCIE Dąbrowy Górniczej oraz ŻYCIE Sosnowca

dm-small

Kontakt

Jako możesz się z nami skontaktować?

tel. 690 67 71 71
tel. 503 90 20 90
dommediowy@dommediowy.info.pl

Copyright 2015 Dom Mediowy EMFirma