Nakład 25.000 egzemplarzy

Lato w Nemo!

LENIZM. Najlepsza filozofia na lato!

Relaks, odprężenie, dobra zabawa, aktywny wypoczynek. Te przyjemności będą nam towarzyszyć w Dniu Lenizmu.  Inauguracja projektu już w sobotę 2 lipca o godz. 15:00 na terenie parkingu Nemo w Dąbrowie Górniczej.

Nemo to doskonałe miejsce na rozpoczęcie przygody z Lenizmem! W tym dniu będziemy udowadniać, że aktywny wypoczynek to sposób na spędzenie wolnego czasu dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przed Nemo pojawi się strefa relaksu, gdzie każdy będzie mógł się zatrzymać, odetchnąć. Odpoczynek jest istotnym czynnikiem dla zapewnienia nam zdrowia. Warto więc poświęcić czas by „naładować akumulatory”. Z przygotowanych atrakcji będzie można skorzystać zarówno w Nemo, jak i na parkingu, gdzie odbędzie się wielkie grillowanie!

lenizm-nemo-dg

Oto, co będzie się działo!

Instruktorzy na siłowni będą udzielać porad żywieniowo – dietetycznych, będą podpowiadać jak dbać o sprawność fizyczną oraz w jaki sposób korzystać z urządzeń. Zainteresowanym uzyskaniem formy na lato instruktorzy będą udzielać wskazówek by jeszcze sprawniej osiągnąć wymarzone efekty. Dowiecie się jak korzystać ze schodów fitness oraz jakie są korzyści z użytkowania rollmasażera.

Spragnionych rywalizacji i pragnących poczuć nutkę adrenaliny zapraszamy do udziału w turnieju w kręgle.

Na Kręgielni „Ośmiornica” odbędzie się indywidualny turniej, do którego zgłosić można się już dziś! Co ciekawe, zapisać można się także w dniu imprezy, a za okazaniem paragonu ze stoiska gastronomicznego Nemo (z datą 2 lipca) udział bez dodatkowej opłaty startowej. Pozostali- 10 zł/ osoba. Bądź tam, gdzie emocje toczą się w najlepsze!

Niecodziennym sposobem na oderwanie od rzeczywistości są zajęcia na trampolinach. Świetna zabawa i mnóstwo spalonych kalorii- to tylko niektóre zalety tej formy rekreacji. W sobotę będzie możliwość wzięcia udziału w pokazowych lekcjach z instruktorem. Tym razem „na sucho”, bo prawdziwe zajęcia odbywają się w wodzie!

Słoneczna pogoda zachęca do skorzystania z basenów zewnętrznych, które są miejscem idealnym na odpoczynek. W tym dniu obowiązuje promocja- dla wszystkich którzy kupią bilet dwugodzinny, trzecia godzina gratis (dotyczy biletów basenowych normalnych i ulgowych oraz basenowo – saunowych). Dzięki temu korzystać z lata można jeszcze dłużej!

Przez cały czas trwania akcji odbywać się będzie grillowanie. Wśród pyszności do wyboru będą kiełbaski, karczek czy inne smakołyki, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.  Nic nie relaksuje bardziej niż muzyka i taniec. Dlatego zakończeniem Dnia Lenizmu będzie dyskoteka w stylu hawajskim. Tego dnia w Klubie Aquarium będą serwowane hawajskie drinki, a przebrania będą mile widziane.

Wjazd 1 zł.

Dzień Lenizmu to dzień, kiedy świętujemy odpoczynek. Nie może Cię z nami zabraknąć!

Lato w mieście!

Spędź lato w Nemo- ruszyła akcja Lato w mieście!

Baseny zewnętrzne z brodzikiem dla dzieci, w których można przyjemnie się schłodzić a także basen sportowy, rekreacyjny wewnątrz obiektu czekają na miłośników wodnego szaleństwa.
Tutaj spędzisz czas z przyjaciółmi łapiąc promyki letniego słońca. Tutaj także przyjemnie się zrelaksujesz i nabierzesz sił witalnych.

Dla głodnych po wrażeniach na basenie Bar „Łódka” przygotował letnie menu: galaretki, koktajle, gofry z owocami, kawa mrożona czy desery lodowe. Palce lizać!

lato-w-nemo

Jak co roku, zapraszamy młodzież szkolną do skorzystania z basenów bezpłatnie! Szczegóły akcji poniżej.

Od 25 czerwca do 31 sierpnia zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do korzystania z bezpłatnego wejścia na basen na podstawie ważnej legitymacji szkolnej potwierdzającej zameldowanie na terenie gminy Dąbrowa Górnicza, przez dwie godziny dziennie. Oferta obowiązuje od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 – 16.00 (ostatnie wejście na obiekt o godzinie 14.00).

Dzieci do ukończenia 10. roku życia mogą korzystać z bezpłatnego wejścia na basen obowiązkowo pod opieką opiekuna prawnego na podstawie wpisu w dokumencie opiekuna lub legitymacji szkolnej, potwierdzających miejsce zameldowania opiekuna na terenie gminy Dąbrowa Górnicza. Wstęp jednego opiekuna odbywa się na podstawie przysługującego biletu normalnego lub ulgowego zgodnego z cennikiem obowiązującym w danym dniu z uwzględnieniem 30% zniżki. Wejścia dzieci z opiekunem obowiązują od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00 – 19.00.

100 lat Miasta Dąbrowa Górnicza

Z okazji urodzin Naszego miasta specjalny komunikat dla mieszkańców – na wszystkich Dąbrowian czeka super-rabat! Jesteś mieszkańcem miasta? Jeśli tak – w każdy poniedziałek i każdy piątek zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej specjalnie dla Ciebie!

Odwiedzając Nemo w dwa wyznaczone dni otrzymasz:

  • 20% zniżki na korzystanie z basenów w godz. 9.00 – 22.00  (bilet basenowy upoważnia do korzystania z siłowni),
  • 20% zniżki na zakup biletu do świata saun,
  • 20% zniżki na bilet do groty solnej,  promocyjną cenę na korzystanie z kręgielni „Ośmiornica”:
    • – w poniedziałki w cenie 35 zł / tor / godzina
    • – w piątki w cenie 45 zł / tor / godzina

Z jednego toru może korzystać maksymalnie 8 osób. Korzystanie z kręgielni jest możliwe po wcześniejszej rezerwacji toru pod nr tel. 32 639 05 96.
promocyjną cenę na grę w bilarda w cenie 20 zł / 2 godziny

Warunkiem skorzystania z oferty promocyjnej jest okazanie przy kasie ważnego dokumentu tożsamości potwierdzającego miejsce zameldowania na terenie gminy Dąbrowy Górniczej. Dokument uprawniający do zniżki należy okazać przed zakupem usługi.

Powrót do góry

Być może zainteresują Cię również:

kregle-nemo-min

Jesień? Idealny czas na kręgle!

Okres jesienno-zimowy bynajmniej nie musi być dla nas mało aktywny i atrakcyjny. Ciekawą propozycją na spędzenie wolnego czasu w gronie […]

dzien-wody-nemo-02

31.350 litrów wody czyli Światowy Dzień Wody w Nemo!

20 marca 2016r. „Nemo – Świat Rozrywki” we współpracy z Dąbrowskimi Wodociągami zaprosiło na obchody Światowego Dnia Wody. Tegorocznym motywem […]

abc-cukrzycy-min

ABC Cukrzycy – warsztaty

Trwa ogólnopolska akcja edukacyjno-informacyjna „ABC cukrzycy bez powikłań” organizowana przez Polskie Stowarzyszenie Diabetyków (PSD), która ma na celu podnoszenie świadomości […]

Dom Mediowy EMfirma

Wydawca miesięczników
ŻYCIE Dąbrowy Górniczej oraz ŻYCIE Sosnowca

dm-small

Kontakt

Jako możesz się z nami skontaktować?

tel. 690 67 71 71
tel. 503 90 20 90
dommediowy@dommediowy.info.pl

Copyright 2015 Dom Mediowy EMFirma