Nakład 25.000 egzemplarzy

Militarne motywy w Nemo!

14 maja w godz. 15:00 – 20:00 na terenie parkingu „Nemo – Świat Rozrywki” w Dąbrowie Górniczej odbędzie się Piknik Militarny.

Wojskowych akcentów nie będzie brakowało.

Udział w Pikniku wezmą jednostki wojskowe z województwa śląskiego: 6. Batalion Powietrznodesantowy z Gliwic oraz 5. Pułk Chemiczny z Tarnowskich Gór, które zaprezentują sprzęt i pojazdy używane przez zawodowych żołnierzy. Pojawią się lokalne drużyny zrzeszające miłośników ASG – będzie więc okazja, by zobaczyć ich repliki, umundurowanie a nawet wstąpić do teamu.

Dla miłośników strzelania przygotowaliśmy aż 3 strzelnice: ASG, paintball oraz multimedialną. Tą ostatnią zorganizują dąbrowscy policjanci a skorzystać z niej będzie można wewnątrz Nemo. Ponadto, instruktorzy strzelectwa zapraszają na mini kurs rozkładania i składania broni oraz przedstawią techniki poruszania się z nią.

piknik-military-nemo

Podczas Pikniku będzie okazja by podyskutować. Udział w prelekcjach zapowiedzieli specjaliści związani z bezpieczeństwem, jak i analizujący tło konfliktów o podłożu militarnym.

Kolejnym elementem Pikniku będzie kiermasz militarny. – Zabierz swoje stare rzeczy, które sprzedasz lub wymienisz. Na piknik przyjadą pasjonaci militariów i okazji do wymiany nie będzie brakowało – zapowiada Andrzej Ostrowski, główny organizator imprezy z Nemo.

Dla uczestników przygotowana zostanie typowo wojskowa potrawa, jaką jest grochówka z kuchni polowej. Wśród smakołyków nie zabraknie również potraw z grilla.

A najmłodsi? Dla dzieci i młodzieży przygotowaliśmy liczne konkursy z nagrodami. Będą też militarne animacje, gry i zabawy.

Wstęp wolny. Zapraszają: „Nemo – Świat Rozrywki” oraz Team Cicho Sza.
 
Informacje o Pikniku:
http://www.nemo-wodnyswiat.pl/ index.php?mact=News,cntnt01, detail,0&cntnt01articleid=445& cntnt01returnid=18

Wydarzenie na portalu społecznościowym Facebook:
https://www.facebook.com/ events/1671657436448313/
 

https://www.youtube.com/watch?v=rIan1qQF0jU

Powrót do góry

Być może zainteresują Cię również:

nemo-nowisci-luty

Niższe ceny i nowości w Nemo

Wyremontowana strefa rekreacyjna w Nemo – Świat Rozrywki, po otwarciu jest dostępna w niższych cenach. Wprowadzone zostały również ciekawe propozycje […]

nemo-zmienia-sie-dabrowa-min

Nemo zmienia się dla Ciebie!

Kolejne modernizacje w dąbrowskim Świecie Rozrywki  Baseny zewnętrzne, system wentylacji, sauny, elewacja, zjeżdżalnie, szatnie i kręgielnia – to tylko część […]

no-mini

Alternatywnik Dąbrowski

 ALTERNATYWNIK DABROWSKI, czyli alternatywny przewodnik po naszym mieście. DO MIESZKAŃCÓW NASZEGO MIASTA!  Przygotowywany jest (między innymi z GreenGarnia) do wydania […]

Dom Mediowy EMfirma

Wydawca miesięczników
ŻYCIE Dąbrowy Górniczej oraz ŻYCIE Sosnowca

dm-small

Kontakt

Jako możesz się z nami skontaktować?

tel. 690 67 71 71
tel. 503 90 20 90
dommediowy@dommediowy.info.pl

Copyright 2015 Dom Mediowy EMFirma